• Главная
  • "Совок на генном уровне", - криворожане возмутились поведением председателей райсоветов Кривого Рога, - ФОТО
14:22, 29 января 2020 г.

"Совок на генном уровне", - криворожане возмутились поведением председателей райсоветов Кривого Рога, - ФОТО

В соцсети криворожане обсуждают поведение председателей районных советов Кривого Рога, которые поднялись с мест в сессионном зале Криворожского городского совета по требованию городского головы Юрия Вилкула.

О ситуации в сессионном зале написал в Facebook депутат горсовета Юлий Морозов.

"Мені регулярно соромно на сесії. Хоча до більшості тих ганебних дій, які викликають особливий сором, ми і не дотичні формально, але все ж колективний орган, як ніяк. Але сьогодні срамота системи перевершила себе. Йде обговорення не дуже резонансного питання, яке стосується і вілкулів і районної влади. І тут пенсіонер з сумнівними мерськими повноваженнями в притаманній йому хамській манері звертається до голів районів, які традиційно локалізовані на одному ряду, і впевнено дає їм команду:

"Ану встаньте".

І ці 7 дорослих мужиків, обрані від різних партій - від бюту до бепепе, які представляють цілі райони розмірами з добрячі чималенькі міста, обрані спочатку депутатами, а потім своїми радами на ці посади, ніяким боком не підлеглі вілкулу, вони слухняно встають і смиренно вислуховують його подальші вказівки:- А скажіть, чи ви ото робите?- Ні - дружно хитають головами- І не будете?- НіІ тут геть не принципово, про що йдеться. Сама ситуація тупа і ганебна. Не говорячи вже про те, що незаконна.

- Що ви його слухаєтесь, він що вам - начальство? - запитав їх я, чим викликав шквал тупої агресії з боку дорогогоюріягригоровича в мій бік. Начальники районів стояли, потупивши голови...", - написал Морозов на своей странице.

"Совок на генном уровне", - криворожане возмутились поведением председателей райсоветов Кривого Рога, - ФОТО, фото-1

Комментируя эту ситуацию, криворожане дают свою оценку произошедшему: "Соромно навіть читати", "Іспанський сором", "Совок на генному рівні", "Фу. гидота"... 

Люди отмечают отсутствие самоуважения и достоинства у тех, кто выстроился по команде.

Добавим, что согласно ст. 55 Закона Украины "О местном самоуправлении в Украине" председатели районных в городе советов избираются районным советом из числе депутатов. В своей деятельности председатели подотчетны районному совету, который их избрал.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #председателиРайсоветов #сессия
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...