В Кривому Розі йде планове підключення до тепла лікарень, дитячих садочків та шкіл

У Кривому Розі вчасно розпочато опалювальний сезон.

Станом на 16:00 17 жовтня вже працюють 63 котельні теплогенеруючих підприємств міста. Подано теплоносій до 137 шкіл, 101 дитячого садка, 57 медичних закладів і понад 1300 житлових будинків.

«Нам вдалося вчасно розпочати опалювальний сезон. З 10 жовтня, зважаючи на температурні показники повітря, розпочали запускати котельні теплогенеруючих підприємств. Це стало можливим, завдяки системній продуктивній роботі міської влади в міжопалювальний період з Фондом державного майна,  ДТЕК, Нафтогазом, Кабміном та з теплогенеруючими підприємствами міста, в тому числі і з державним підприємством «Криворізька теплоцентраль». Ця робота – дала потрібний результат, аби місто було з теплом», - підкреслив міський голова Юрій Вілкул.

В першу чергу, тепло отримали лікарні, дитячі садки та школи, де необхідно підтримувати певний тепловий режим і створювати належні умови. Триває підключення до мереж теплопостачання й житлового сектора, враховуючи їх заявки.

«У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, виникають відмови мешканців будинків від підключення. Ми розуміємо, що у багатоповерхових будинках встановлені прилади обліку тепла і поки гарна погода, жителі бажають заощадити кошти, але це ускладнює роботу тепловиків та порушує плани підключення до мереж теплопостачання. Адже, аби тепло дійшло до споживача, треба певний час, це не світло, яке відразу вмикається. Тому й розпочали опалювальний сезон, щоб до похолодання мати потрібний тепловий режим», - прокоментував заступник міського голови Олександр Катриченко.

"Крім того існує ключова проблема - це борги населення за минулі опалювальні сезони перед постачальниками тепла. Загальний борг складає понад 800 мільйонів гривень.
«Підприємства постачальники тепла не отримують за поставки газу і електрики. А це призводить до того, що такі організації, як НАК «Нафтогаз Україна», АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» та інші, крім заборгованості нараховують підприємствам штрафи і пеню. Суми цих штрафів дорівнюють сумам заборгованості. Потрібно зауважити, що підприємства і установи бюджетної сфери міста, підприємства великого бізнесу не мають боргів за теплопостачання.

Тому, тільки своєчасна оплата за тепло мешканцями міста є запорука вдалого і стабільного проходження опалювального сезону», - підкреслив Олександр Катриченко.

кривойРог новости 0564ua отопительныйСезон юрийВилкул александрКатриченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии