Зручності для велосипедистів: У Кривому Розі облаштовують велодоріжки як на нових, так і діючих автомагістралях

«У нашому місті комплексно підходимо до забезпечення безпеки для всіх учасників дорожнього руху», - мер Юрій Вілкул.

На травневій сесії депутати розглянуть питання про внесення змін до муніципальної Програми безпеки дорожнього руху щодо виділення коштів на початок комплексного проектування, пов’язаного з облаштуванням велодоріжок по основних автошляхах.

«Кількість велосипедистів за останні декілька років збільшилася в рази і питання їхньої безпеки на дорогах, а також всіх учасників дорожнього руху - на першому місці. Ми сьогодні говоримо про комплексну реконструкцію і будівництво доріг, встановлення світлодіодної підсвітки на регульованих і нерегульованих пішоходних переходах, облаштування світлофорами проблемних переходах. Велосипедисти є також учасниками руху і їхня безпека та комфорт вкрай важливі», - зазначив заммера Олександр Катриченко.

За завданням мера Юрія Вілкула будуть підготовлені проекти велосипедних доріжкок для того, щоб з 2020 року розпочати їх будівництво на основних, найбільш завантажених, автомагістралях. Це такі як проспект Металургів, Волгоградська, проспект Миру, Гагаріна, Володимира Великого, 200 років Кривого Рогу.

«Варто відзначити, що велосипедисти мають можливість користуватися велодоріжками, що вже облаштовані на частині вулиці 200 років Кривого Рогу від вулиці Спаської до Миколи Світальського. На сьогодні ведеться будівництво дороги від мікрорайону Сонячний до вулиці Спаська і там також передбачено будівництво велосипедної доріжки. Ми сподіваємося, що у липні завершиться проектування нової дороги від вулиці Гетьманської до вулиці Електроніки з облаштуванням велодоріжки», - додав О. Катриченко.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". 

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
КривойРог новости 0564 велодоріжки безпека дорожнього руху криворізькі депутати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
5.33 хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии