"Історія свідчить - імперію, яка прагне завоювань, неможливо вмовити...", - Турчинов - у День пам’яті та примирення.

"День пам’яті та примирення. Сьогодні світове співтовариство вклоняється пам’яті жертв Другої світової. Ця війна забрала життя мільйонів людей і довела, наскільки крихкими є незалежність країн, мир та спокій у світі", -

пише на своїй сторінці у Facebook Секретар РНБО Олександр Турчинов.

Він  також зазначив: "8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно ухвалила «Акт про беззастережну капітуляцію» збройних сил нацистської Німеччини. Неможливо переоцінити внесок українців у цю перемогу!".

Олександр Турчинов додав:

"У 2014 році Росія, знехтувавши міжнародним правом, планувала переможний бліцкриг, починаючи із захоплення Криму, Донбасу, та закінчуючи поневоленням усієї країни, так само як фашистська Німеччина майже століття тому. Але планам Кремля з відновлення імперії жаху завадили українські патріоти - воїни, волонтери, весь народ України. Ворога зупинено, значну частину окупованих земель звільнено.

Не можна забувати уроків історії. Вічна пам’ять усім жертвам Другої світової!

Це день пам’яті та примирення. З тих подій потрібно зробити висновки: щоб не допустити страшних втрат та жертв, не потрібно намагатися умиротворити країну-агресора. Історія свідчить - імперію, яка прагне завоювань, неможливо вмовити дотримуватися стандартів міжнародної поведінки та поважати інтереси інших країн. Її можна зупинити лише силою зброї та послідовною непоступливою міжнародною позицією несприйняття агресії та невідворотності покарання агресора. Тому задача України та провідних демократичних країн світу - не допустити повторення страшних помилок минулого, що можуть призвести до катастрофи планетарного масштабу".

Читайте также: "Мы помним, что агрессора остановили совместными усилиями Объединенные Нации", - Украинский институт национальной памяти.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
кривойРог новости 0564ua турчинов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии