• Головна
  • ЦВК зареєструвала Богословську кандидатом у президенти: озвучені пункти її програми
Политические новости
11:00, 2 лютого 2019 р.

ЦВК зареєструвала Богословську кандидатом у президенти: озвучені пункти її програми

Политические новости
ЦВК зареєструвала Богословську кандидатом у президенти: озвучені пункти її програми

В середу, 30 січня, Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Інну Богословську, екс-народного депутата, заслуженого юриста України кандидатом у президенти.

У своїй передвиборчій програмі кандидат гарантує, що йде всього на один термін, щоб показати реальні зміни та результати в країні.

Як йдеться у програмі Інни Богословської, сьогодні для українців питання миру першочергове. Для того, щоб припинити війну на Сході України, Інна Богословська у пункті ОБОРОНА КРАЇНИ ТА БОЄЗДАТНІСТЬ пропонує повернути повний контроль над  кордоном між Україною і Російською Федерацією за допомогою багатосторонніх миротворчих сил поза рамками рішення ООН.

Також у документі говориться про необхідність побудувати нову систему безпеки та контролю у Чорноморському регіоні разом з країнами чорноморського регіону. “Професійна армія України має будуватись з орієнтиром на стандарти НАТО та армій останнього покоління, зокрема, кіберармії. Визнання неможливості стати членом НАТО у найближче 10-ліття”, — зазначається у програмі.

Інна Богословська наголошує, що без міцної економіки неможлива сильна та незалежна країна. Насамперед вона пропонує злізти з кредитної петлі, для цього потрібен план погашення зовнішніх кредитів, після чого повна відмова від політики зовнішніх запозичень.

В пункті ЕКОНОМІКА кандидат пропонує низку переваг для бізнесу та громадян:“Необхідно впровадити обов’язкового базового доходу громадян України за рахунок рентних платежів за використання землі, надр і корисних копалин. Встановити низьких, у порівнянні з європейськими, податків для бізнесу з метою інвестиційної привабливості країни та повернення українців з ринків праці інших країн. Впровадити систему оподаткування, яка дозволить Україні стати сильною країною, а кожному українцю заможним: Податки: 10% – податок з продажів, 10% — на всі види доходів фізичних осіб; ліквідація ПДВ”.

Кандидат наголошує, що Україна не повинна залишатися однією із декількох країн, де відсутній ринок землі. Тому пропонується створити повний достовірний кадастр землі з розміткою реальних наділів, а потім — закон про ринок оренди землі. При цьому “Держава зобов’язана чітко регламентувати і контролювати правила експлуатації, правила очистки, екологічні правила, правила відтворення землі та правила ціноутворення”, — говориться у програмі.

Також Богословська обіцяє провести перепис населення (останній був у 2001 році), провести глибоку децентралізацію, щоб надати основні повноваження громадам. При цьому буде обов'язкове формування бюджетів знизу доверху, що дозволить розвиватися містам, районам та селам.

Нагадаємо, що Богословська повідомила, що гроші на передвиборчу кампанію планує отримати від продажу своєї книги "Майбутнє починається сьогодні", а також за рахунок добровільних внесків громадян. На виборах візьме участь як самовисуванець.

Номер гарячої лінії: 044 223 0777; 098-,073-, 095 835 0777.

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Офіційні сторінки у соцмережах:

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVeEQxZf50KwPGic2qzWPEA

Facebook: https://www.facebook.com/inna.bogoslovska

Instagram: https://www.instagram.com/innabogoslovskaya/?hl=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...