• Главная
  • По Кривому Рогу 2 августа прошли маршем "голубые береты",- ВИДЕО
09:32, 3 августа 2018 г.

По Кривому Рогу 2 августа прошли маршем "голубые береты",- ВИДЕО

В Кривом Роге 2 августа отметили бывший день ВДВ. Группа мужчина в голубых беретах прошествовала по проспекту Металлургов в Парк Героев в сопровождении автомобилей патрульной полиции.

Видео события опубликовано на странице Эксперт - КР. Также своим видео поделилась в группе "Земляки з Криворіжжя" пользователь Анна Владимировна.

Напомним, в Украине год назад был учрежден новый профессиональный праздник десантников - День десантно-штурмовых войск 21 ноября. Изменился также цвет беретов (теперь они бордовые) и символика. Таким образом украинские десантные войска приблизились к стандартам НАТО.

2 августа день ВДВ, как и в советские времена, отмечают в России, Беларуси и Казахстане.

Отметим также, что из числа  десантников не все вчера праздновали.

"2 серпня. День ВДВ. Так колись це було більше свято ніж день пам'яті та скорботи, так колись ветеранські організації ВДВ ( вибачаюсь що не перекладаю абревіатуру українською, бо якось не хочеться аналогій з "податком на додану вартість") займалися військо патріотичним вихованням молоді, організовували заходи, нагороджували один одного ювілейними "нагородами" і таке інше. Переважно у цьому русі були ті хто проходив військову службу ще у радянському союзі. Це все було. Для мене 2 серпня це тепер виключно день пам'яті та скорботи, бо скільки крилатої піхоти лягло у рідну, Українську землю, за рідну Українську землю. Вже нема у війську блакитних беретів, вже день ДШВ інша дата, але не календарні дати та форма роблять справжнього десантника, відданість рідній країні, професійні навички, сталевий характер і ні кроку назад, от з чого, на мою думку складається десантник. Нема особливої таємниці у тому що ветеранські організації ВДВ, на Донбасі, були у перших рядах створення ЛНР та ДНР, нема таємниці у тому, що "сослуживцы" по радянській армії, приймали активну участь у вторгненні в Україну, і як кадрові військові, і як "ополченці", і вони теж святкують, чи ще щось там, 2 серпня. Просто дуже різняться дві однакові дати 2 серпня одна від одної. А сьогодні просто пам'яну хлопців, які пійшли на небо, на наше Українське небо, за наше Українське небо. Пійшли за нас з вами", - написал в Facebook депутат горсовета Николай Колесник, который опубликовал и свое армейское фото в форме ВДВ.

По Кривому Рогу 2 августа  прошли маршем  "голубые береты",- ВИДЕО, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #вдв
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...