Детективна агенція «Форсеті»

Всім привіт! Сьогодні ми проводили соціальний експеримент на вулицях нашого міста, щоб привернути увагу громадськості до питання послуг і цін приватного детектива.

Суть експерименту була такою:

У жвавих місцях в різних частинах міста ми помістили наших акторів. Один з них був одягнений у бежевий плащ, фетровий капелюх, чорні окуляри і мав із собою рацію. Він грав приватного детектива. Другий був «злочинцем» і був одягнений як звичайний чолов’яга за тим винятком, що він мав дуже підозрілий вигляд. У якийсь момент другий починав «тікати», а перший, звісно, його «ловити», попередньо сказавши у рацію «Я обчислив його, приступаю до операції». І все це було на очах у десятків, а то й сотень людей. Після того як на «злочинця» були надіті наручники, наш Журналіст (Ж) брав інтерв’ю в Перехожих (П), що стали свідками даного соціального експерименту, та ставив питання, що вони гадаюсь з приводу  послуги приватного детектива в Україні.

Ж.: Скажіть, будь ласка, ви б найняли приватного детектива, щоб зловити злочинця або знайти зниклу людину?

П.: Ну, думаю, так, якби найняти приватного детектива не було варто багато грошей. Я навіть не уявляю, скільки вони беруть за свої послуги. Але, судячи з фільмів та серіалів, що я бачив, приватні сищики ведуть непогане життя, роз'їжджають на дорогих кабріолетах…

Ж.: Як ви думаєте, наскільки ефективніше працюють приватні детективи в порівнянні з поліцією?

П.: Ой, ви знаєте, приватні детективні агентства в Україні, якщо не помиляюся, поза законом. Як й колектори. Вони часом і самі не можуть нічого зробити, щоб виконати свою роботу, адже у них фактично зв'язані руки. Я ось стежу періодично за новинами з послуг приватного детектива, адже я цікавлюся цією темою ще з дитинства, коли я захоплювався серіалом «Детективне агентство Місячне Сяйво» з Брюсом Віллісом (знаєте, у нього ще там ще було своє волосся на голові). Так ось, виявляється, наш уряд не робить нічого, щоб зробити таку діяльність законною! Ось і працюють вони на власний страх і ризик. Я чув пару років тому, детектива навіть заарештувало СБУ за незаконне використання спеціальних засобів прослуховування. Це сумно, адже, як на мене, послуги приватного розшуку можуть бути набагато більш ефективні, ніж поліція. А деякі навіть шахрайством займаються – беруть справу «в роботу», передоплату за неї і зникають. Кругом злодії! Ну а що поліція? Роз'їжджає на своїх нових машинах, і п'є подвійний капучіно. А розкриваність, знаєте, колосально впала, тепер вона становить буквально відсотки…

Ж.: Скажіть, у вас були коли-небудь випадки, коли ви хотіли б або вам доводилося вдатися до послуг детективного агентства?

П.: Ви знаєте, так. Буквально на днях я зверталася в одну чудову агенцію. Я спочатку сумнівалася, що вартість послуг приватного детектива буде захмарною, але, ви знаєте, виявилося зовсім не так. Справа в тому, що в мене пропала дорога собака (я її купувала приблизно на 3000 доларів 4 роки тому, зараз вона ще дорожче, напевно, буде коштувати, адже я її і на виставки вожу постійно, знаєте). Так ось… У мене навіть візитка їх є, зараз покажу. Ось – детективна агенція «Форсеті», і сайт є, бачите: http://detective-agency.com.ua. Як добре, що вони працюють не тільки в нашому дорогому в усіх відношеннях цього слова Львові, але ще й поруч – Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Чернівцях… Адже ви знаєте, дорогих собак не крадуть просто так, щоб з них зробити бульйон. Це обов'язково буде крадіжка з метою розвести цуценят або продати саму собачку. Ну а якщо її не продадуть у Львові, значить, вона буде десь поруч в сусідній області. Я, звичайно ж, сподіваюся, що моя Кікі не покине межі України, молю Всевишнього кожен день, щоб вона знайшлася. Знаєте, вона для мене як член сім'ї. І з цієї позиції вартість послуг приватного детектива для мене не те, щоб не грає ролі, але я готова не тільки найняти приватного детектива, але й заплатити хоч самому чортові, щоб вона знайшлася.

Ж.: Скажіть, будь ласка, як ви думаєте, які сьогодні у приватного детектива ціни?

П.: Ну не знаю… Може бути, 100 гривень на годину? Ні? А скільки? Менше? Та ви що, серйозно?…

Ж.: Як ви думаєте, які послуги детектива вам можуть в теорії знадобитися?

П.: Знайти людину, думаю так. Скільки коштує приватний детектив – від цього теж дуже сильно залежатиме моє рішення до нього звернутися, так. Ну ще, ось як жінка говорила про зниклу собачку – поліція стопудово не буде цим займатися. А послуги детектива, ціни навіть якщо великі, будуть в цьому плані саме воно – ти ж не знайдеш власну собаку сам, вірно? Ось. А поліціянти, яке діло – за божевільного тебе візьмуть. Я ось чув ще, що собак крадуть у Вінниці, Житомирі, не тільки у нас у Львові – ось там би ще пошукати. Так, про що це я. Ага, так от. Ось скільки коштують послуги приватного детектива? Ось платили б там нормально, то я думаю, що служиві в поліції, які не перший рік, не молодики ці зелені, які кашкета натягнули, а досвідчені, пішли б туди. І хоч стали б розкривати злочини. Мотивовані гривнею, розумієте? Немає розкриття – немає грошей. А так на машинах тільки мастаки по місту кататися, і так газів вихлопних повно…

Підводячи підсумки нашого соціального експерименту, варто визнати, що люди досить жваво цікавляться діяльністю агентств приватного розшуку. Зокрема, послуги приватного розшуку, детектива хотіли б придбати майже всі опитані, якби їм це принесло реальну користь. Всі висловилися, що детективи набагато ефективніше, ніж поліція. А один респондент навіть вказав конкретну детективну агенцію («Форсеті», http://detective-agency.com.ua), послугами якої він вже користується на даний час. Як ми бачимо, справа тепер за малим, але найважливішим – прийняти законодавство, яке регламентуватиме роботу приватних сищиків, щоб тисячі й тисячі працюючих в цій сфері вийшли з «тіні».

З вами були ми, соціальні пранкстери. Підписуйтесь на наш YouTube-канал та гарної вам наснаги!

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,95
27,05
EUR
31,60
31,80
RUB
0,360
0,365
Все валюты мира