Губернатор области Александр Вилкул поздравляет ветеранов с Днем Великой Победы

Шановні жителі Дніпропетровщини!
Шановні ветерани!
Щиро вітаємо вас зі священним святом – Днем Великої Перемоги!


Мільйони громадян нашої країни, сотні тисяч жителів Дніпропетровщини захищали нашу землю на фронтах, у тилу і в підпіллі. Це той приклад для наслідування, який сьогодні допомагає нам будувати нову країну і нову Дніпропетровщину. 

Наш синівський обов’язок – забезпечити особливу підтримку тих, хто захищав рідну землю від фашистських загарбників. У рамках Соціальних Ініціатив нашого Президента в державі запроваджено комплекс заходів соціальної підтримки ветеранів війни. На Дніпропетровщині впорядковуються пам’ятні міста часів Великої Вітчизняної війни, розроблена програма військово-патріотичного виховання молоді. Ми зберігаємо правдиву історію про ваші подвиги і Велику Перемогу.

Дорогі наші ветерани! Ви мужньо захистили країну від ворога, самовіддано і чесно працювали в повоєнні дні. Для всіх поколінь Ви – гідний приклад доблесті і патріотизму. Ми пишаємося Вами, рівняємося на Вас. Низький Вам уклін. Вічна пам'ять тим, хто віддав свої життя в ім'я життя прийдешніх поколінь.

Шановні земляки! Час вимагає вчинків і від нас. Ми повинні відповідально працювати, поважати і себе, і свою країну. У цьому запорука гідного майбутнього Дніпропетровщини та України!

З великим святом вас, з Днем Перемоги!
Ми пам’ятаємо, ми пишаємось!

З повагою, Голова Дніпропетровської Облдержадміністрації, Олександр Вілкул.
Голова Дніпропетровської обласної ради, Євген Удод.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии