• Главная
  • ЦИК обратилась в полицию по факту нарушений избирательного процесса в Днепропетровске
15:00, 25 ноября 2015 г.

ЦИК обратилась в полицию по факту нарушений избирательного процесса в Днепропетровске

ЦИК обратилась в правоохранительные органы по фактам заявлений, полученных от избирателей Днепропетровска, в которых сообщается о ряде нарушенеий во время голосования за кандидатуру мэра 15 ноября.

Об этом сообщает пресс-служба ЦИК.

В ЦМК поступило 608 обращений, в которых отмечается следующее: "біля приміщень для голосування дільничних виборчих комісій та в інших місцях невідомими особами у білих накидках, які називали себе членами громадської організації "Голосуй активно", розповсюджувалися друковані матеріали для здійснення контролю за волевиявленням виборців, що слугували підставою для отримання виборцями неправомірної вигоди, тобто підкупу виборців. На підтвердження викладеного до деяких звернень додано копії таких друкованих матеріалів.

Разом з тим, до окремих звернень додано фотокопії "запрошення" "громадської ініціативи "Голосуй!". Указані "запрошення" містили повідомлення про те, що 15 листопада 2015 року "відбудеться 2-й тур виборів міського голови Дніпропетровська. Голосування проходитиме з 8:00 до 20:00". На таких "запрошеннях" також поліграфічним способом було надруковано прізвище, ім’я, по батькові виборця, його виборчу адресу, унікальний QR-код, невстановлений порядковий номер, а також було зазначено іншу адресу.

Окрім того, до ЦВК надійшло звернення виборців міста Дніпропетровська, в якому також повідомлялося про здійснення групою осіб під час проведення зазначених виборів масового відкритого підкупу виборців, вчиненого на користь одного із кандидатів на посаду міського голови".

Разбирательство в этих вопросах не входит в компетенцию ЦИК, в связи с чем комиссия обратилась в правоохранительные органы и СБУ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ЦИК СБУ Днепропетровск
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...