Автобазар Кривого Рогу: усі нові оголошення

Операція
Тип транспортного засобу
Марка
Модель
Колір
Паливо
Кількість дверей
Тип кузова
Тип приводу
Рік випуску
Пробіг, тис.км
Ціна
Коробка передач
Об'єм двигуна
Потужність двигуна, к.с
Додаткові опції
Показати

Автобазар Кривого Рогу

Якщо потрібно продати свій автомобіль, найшвидше це можна зробити, скориставшись послугами інтернет-платформ, що розміщують на своїх сторінках оголошення від приватних осіб. Автобазар Кривого Рогу надає можливість усім охочим розмістити на своєму ресурсі відомості про продаж машини.

Завдяки високій відвідуваності міських порталів, у публікацій на їхніх сторінках набирається дуже багато переглядів, їхні автори швидко отримують відгук від користувачів.

Перевага подачі оголошення про продаж авто на міський сайт полягає ще й у тому, що відвідують ресурс переважно жителі міста, що значною мірою спрощує процес показу товару покупцеві.

Які пропозиції є на автобазарі?

Як купити, так і продати на авторинку можна нові або б/в автомобілі:

  • вантажні;
  • пасажирські;
  • вантажопасажирські;
  • спеціальні.

Пасажирські авто представлені легковими автівками, які виставляють на продаж приватні особи. В описі до кожної машини йде зазначення року її випуску, пробігу, вказані технічні характеристики. На сторінці з оголошеннями, для наочності, розміщуються фотографії машин, що продаються.

На сайті можна знайти легкі вантажні машини, мікроавтобуси, автобуси. Автоматично сайт пропонує відвідувачеві переглянути схожі оголошення.

В окремих випадках свій автомобіль можна обміняти на інший. Умови обміну прописуються в публікації.

Охочі помістити публікацію про автопродаж, можуть це зробити, заповнивши спеціальну форму. Подати можна як безкоштовне, так і платне оголошення, який варіант обрати користувач вирішує самостійно. Переваги платного розміщення полягає в тому, що відвідувачі сайту будуть бачити публікацію вище за інші, тобто вона займає більш вигідні позиції з точки зору перегляду.

За додаткову плату оголошення можна виділити кольором або позначити як термінове, що теж допоможе привернути більше уваги користувачів. За бажання клієнта його інформація може бути розміщена на тизерах.

Зв'язатися з автором оголошення потенційний покупець може за телефоном, вказаним на сайті або через форму зворотного зв'язку. Автобазар Кривого Рогу - це швидкий і зручний спосіб продажу свого автомобіля.

Показати
Операція
Тип транспортного засобу
Марка
Модель
Ціна
від
до
Валюта
Пробіг, тис.км
від
до
Показати
Розташування керма
Відповідальний за розділ
Євгенія
При возникновении проблем с оплатой услуг, просим обращаться:
Телефон: (098) 286 94 85
Skype: live:content.citysites