На Дніпропетровщині двоє загиблих і 34 поранених: поліція документує наслідки атак

На Дніпропетровщині внаслідок ворожих атак 15 та вночі 16 серпня загинули двоє людей, ще 34 дістали поранень. На Криворіжжі російські удари пошкодили промислове підприємство та інфраструктуру, загинули двоє людей і постраждали 17. На Нікопольщині під ударами опинилися цивільні, ринок та автомобіль — серед поранених 12-річна дитина.

Двоє людей загинули, ще 34 отримали поранення – на Дніпропетровщині поліція документує наслідки ворожих обстрілів. Про це повідомили в пресслужбі обласної поліції. 

Криворіжжя

15 серпня та вночі 16 серпня окупанти здійснили комбіновану атаку на м. Кривий Ріг та район. Унаслідок ворожих ударів пошкоджено промислове підприємство та об’єкти інфраструктури, пошкоджено автомобіль.

На жаль, загинули дві людини. Ще 17 людей постраждали.

Нікопольський район

Впродовж минулої доби війська рф здійснили понад 150 ударів по прифронтових містах та селах - поранено людей, серед них дитина.

Близько 10-ї години агресори спрямували FPV-дрон на місцевий ринок у Нікополі - поранення отримали троє жінок. По обіді окупанти здійснили скид боєприпасу поблизу одного з магазинів. Внаслідок атаки поранення отримав 20-річний чоловік.

Після 17-ї години ворог атакував дроном цивільну автівку, яка рухалася автошляхом між селами Червоногригорівської громади. Внаслідок влучання постраждали 46-річна жінка та 12-річний хлопчик.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News