У ніч на 28 червня ворог майже 20 разів російські загарбники атакували три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Під час атак дві людини отримали поранення. Серед об'єктів по яких системно б'ють окупанти - АЗС.
Під ворожими ударами були Дніпровський, Нікопольський та Самарівський райони, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
- На Нікопольщині атаковані Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська – міська і сільська громади. Зайнялася спортшкола.
- У Підгородненській громаді Дніпровського району горіла АЗС. Постраждала одна людина.
- У Губиниській громаді Самарівського району пожежі виникли на двох АЗС. Пошкоджені авто. Поранень дістала 41-річна жінка. Вона госпіталізована в стані середньої тяжкості.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News