Залізничники планують посити контроль за безквитковими пасажирами та адаптувати приміські перевезення до реального пасажиропотоку.
Йдеться про посилення контролю за безквитковими пасажирами у приміському сполученні, інформують в "Укрзалізниці", закликавши пасажирів сумлінно оплачувати проїзд.
У компанії пояснили:
Крім того, безквитковий проїзд створює додаткове навантаження на рухомий склад, погіршує умови поїздки для добросовісних пасажирів та завдає додаткових збитків приміському сектору, який і без того щороку залишається збитковим. Саме через неврахованих пасажирів нерідко виникають ситуації, коли пасажири, які придбали квитки, не можуть комфортно розміститися у вагоні через його переповненість.
Як повідомили в "Укрзалізниці", останнім часом також зафіксовано випадки перешкоджання руху поїздів пасажирами, зокрема тими, які не мали квитків. Такі дії створюють загрозу безпеці руху та можуть призвести до серйозних наслідків.
Пасажирів закликали відповідально ставитися до користування залізничним транспортом, своєчасно оформлювати проїзні документи та не перешкоджати роботі залізниці, яка щодня забезпечує перевезення сотень тисяч українців.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News