У громаді на Криворіжжі попередили про дефіцит води та закликали мешканців до економії

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У Софіївській селищній територіальній громаді звернулися до жителів із проханням ощадливо використовувати воду через її дефіцит у системі централізованого водопостачання.

Адже через тривалу спеку та відсутність достатньої кількості опадів значно скоротилося надходження води від КП «Кривбасводоканал». Це призвело до зменшення обсягів води, що надходить до мережі, та зниження її запасів у системі водопостачання громади, повідомили у Софіївській селищній раді.

У зв'язку з цим мешканців просять тимчасово обмежити використання води для:

  • поливу городів і присадибних ділянок;
  • поливу газонів;
  • інших господарських потреб, які не є першочерговими.

У громаді наголошують, що економне споживання води допоможе уникнути перебоїв із водопостачанням та забезпечити стабільну подачу води для всіх жителів.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News