У ніч на 25 червня майже 20 разів ворог атакував п'ять районів Дніпропетровської області безпілотниками, артилерією та авіабомбою.
Під ворожими ударами цієї ночі були Дніпровський, Криворізький, Нікопольський, Павлоградський та Синельниківський райони, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
- На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Пошкоджені АЗС.
- У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.
- У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.
- У Павлограді виникли кілька пожеж. Пошкоджені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.
- На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News