Очільника держпідприємства при колонії у Кривому Розі судитимуть за безпідставне нарахування 1,1 млн грн премій.
Обвинувачений є директором державного підприємства, що функціонує на базі установи виконання покарань у місті Кривий Ріг та забезпечує робочими місцями засуджених. За даними слідства, у 2024 році він нарахував дев’ятьом працівникам підприємства премії за підсумками роботи у 2023 році в розмірі 15 посадових окладів кожному, повідомляє пресслужба Дніпропетровської облпрокуратури.
Водночас зазначається, що колективним договором підприємства було передбачено максимально можливе преміювання працівників у розмірі одного посадового окладу. Унаслідок таких дій державному підприємству завдано збитків на суму 1,1 млн грн.