Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання. Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.
Про оперативну ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 24 червня повідомляє Міненерго.
Через негоду без електропостачання залишається 20 населених пунктів на Кіровоградщині та Сумщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням.
Уточнюється, що застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх операторів системи розподілу.