Майже 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровської області безпілотниками. Двоє людей дістали поранень.
Під ворожими ударами цієї ночі були Нікопольський, Павлоградський та Синельниківський райони, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
- На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
- У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.
- У Яворницькій громаді Синельниківського району пошкоджені АЗС, автівки та кафе.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News