Без серпа та молота: Алею пам'яті в Інгулецькому районі Кривого Рогу звільнили від радянських символів

Фото з Facebook "Деколонізація. Україна" та "Відомо"

У Кривому Розі триває демонтаж символіки радянської доби.

Цього разу радянську символіку демонтовано на Алеї пам'яті в Інгулецькому районі Кривого Рогу, повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на інформацію проєкту "Деколонізація. Україна".

"У Кривому Розі нарешті демонтували величезний об'єкт з серпом і молотом. Чекаємо тепер на демонтаж пам'ятника Маргелову", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, пам'ятник Маргелову стоїть у парку Ювілейному Довгинцівського району.

Як видно з фото, демонтовано всю конструкцію, на якій трималась радянська символіка а також цифри "1941 - 1945".

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News