Понад 1,6 млн грн збитків бюджету через фіктивне працевлаштування — на Дніпропетровщині повідомлено про підозру директорці КП та бухгалтерці.
За даними слідства, директорка комунального підприємства залучила до протиправної схеми бухгалтерку та фіктивно працевлаштувала свою знайому на одну з посад підприємства. Насправді жінка не виконувала жодних трудових обов’язків і фактично на робочому місці не перебувала. Попри це, на підставі підроблених документів їй щомісяця нараховували та виплачували заробітну плату, повідомили у Дніпропетровській облпрокуратурі.
Таким чином упродовж 2023–2026 років із місцевого бюджету безпідставно було виплачено понад 1,6 млн грн.