Шестеро загиблих і 36 поранених: росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини ракетами, безпілотниками, - ФОТО

Дніпропетровщина зазнала чергової атаки з боку російських військ. Під ударами ракет і безпілотників опинилися п’ять районів області. Найбільше постраждав Дніпро, де загинули шестеро людей, ще 33 отримали поранення, серед них — діти. Також є постраждалі у Кам’янському, а на Нікопольщині, Синельниківщині та Криворіжжі зафіксовані руйнування та пожежі.

Ворог атакував п’ять районів області ракетами, безпілотниками. Шестеро людей загинули. 36 – дістали поранень. Серед них є діти. Про це повідомив начальник ДніпроОВА Олександр Ганжа.

У Дніпрі частково зруйновані багатоквартирні будинки, пошкоджені підприємство, пожежна частина, гаражі, знищені автівки. Загинули шестеро людей. 33 – поранені. 22-річний хлопець, 71-річна жінка у важкому стані. 24 людини, серед яких 16-річний хлопець та 13-річна дівчинка, госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Решта лікуватиметься вдома. 

У Кам’янському понівечена адмінбудівля, багатоквартирні будинки. Три людини поранені. 50-річний чоловік і жінки 49 та 72 років доправлені до лікарні у стані середньої тяжкості. 

На Нікопольщині під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Покровська і Марганецька громади. Пошкоджені багатоквартирні та приватні оселі.

На Синельниківщині росіяни цілили по Васильківській громаді. Зайнялася будівля, що не експлуатується. 

"На Криворіжжі противник бив по Апостолівській громаді. Виникла пожежа", - зазначив очільник ОВА.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Партнерський спецпроєкт
14:37, Вчора