У квітні ворог окупував на 11.9% менше території, ніж у березні.
Водночас кількість штурмових дій збільшилася на 2.2%, повідомляють аналітики DeepState.
У квітні ворог окупував на 11.9% менше території, ніж у березні.
Водночас кількість штурмових дій збільшилася на 2.2%, повідомляють аналітики DeepState.
"Окупантам треба провести 36 штурмових дій для досягнення у 1 кв км. Для прикладу, площа Костянтинівки складає 66 кв км. Тобто, їм треба півмісяця штурмувати одну Констаху і більше ніде нічого не робити. В наявних умовах зосередити сили на такій малій ділянці вкрай важко.
Найбільше просувань, а саме 36% припадає на Донеччину. В абсолюті це 53 кв км, або майже вдвічі менше, ніж у березні, та 6.5 разів менше, ніж у грудні. Далі йде Сумщина з показником у 30%, в абсолюті це 44 кв км. На Харківщину припало 22%, а на Запоріжжя — 12%.
Також, зменшилася сумарна кількість окупованої Дніпропетровщини — зі 105 кв км до 98 кв км. За три місяці, Сили Оборони України зменшили зону окупації на 89 кв км, тобто на піку в січні ворог тримав 187 кв км області", — йдеться у повідомленні.