Кричала про допомогу і зник зв’язок: поліцейські врятували жінку у власній оселі,- ВІДЕО

У Кривому Розі патрульні врятували літню жінку, яка впала у власній квартирі та не могла підвестися. Дістатися до неї вдалося через балкон сусідів — після цього інспектори передали постраждалу медикам.

Днями на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Джона Юза кричить людина про допомогу. Заявниця повідомила, що впала у власній квартирі та не може самостійно підвестися. Про це повідомили в пресслужбі ППП Кривого Рогу. 

Дорогою поліцейські підтримували зв'язок із громадянкою, проте згодом він обірвався — на наступні дзвінки вона вже не відповідала.

Оперативно прибувши за вказаною адресою, патрульні зʼясували, що двері квартири зачинені. Аби врятувати жінку, інспектори вирішили дістатися до квартири через балкон сусідів.

У кімнаті на підлозі лежала жінка поважного віку. Вона перебувала в свідомості, але тяжко розмовляла. Інспектори відчинили двері медикам та рятувальникам, які вже чекали в підʼїзді. Її ушпиталили.

"Бажаємо жінці якнайшвидшого одужання", - побажали патрульні поліцейські громадянці. 

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News