У Кривому Розі раніше позбавлені права водіння чоловіки попались за кермом "під кайфом"

У Кривому Розі патрульні відсторонили від керування двох водіїв з ознаками наркотичного сп’яніння.

Перший випадок стався на вулиці Соборності у Металургійному районі міста. Поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ. Під час спілкування з керманичем інспектори виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду у встановленому законом порядку чоловік відмовився, повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Кривого Рогу.

Того ж дня на вулиці Володимира Великого у Саксаганському районі екіпаж зупинив автомобіль BMW. Під час перевірки документів у водія патрульні також виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду у лікаря-нарколога керманич відмовився.

З'ясувалося, що на момент перевірки документів обоє водіїв судом були позбавлені права керування транспортними засобами.

Інспектори склали на порушників відповідні адміністративні матеріали:

  • протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
  • протокол за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно) КУпАП. На водіїв чекає суд.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News