Внаслідок нічної атаки російських безпілотників на Дніпропетровщину поранення дістали троє мирних мешканців. Поліція та слідчі групи працюють на місцях ворожих ударів, фіксують руйнування та приймають звернення від постраждалих.
Дніпро. Уночі 10 січня ворог спрямував ударні безпілотники на місто. Внаслідок обстрілу постраждав 34-річний чоловік . Медики надали потерпілому допомогу. У результаті атаки виникли пожежі. Наразі слідчі працюють на місці атаки. Зафіксовано пошкодження об’єкта інфраструктури та гаражного кооперативу. Ударною хвилею вибило вікна в житлових будинках. Два гаражі зруйновано повністю, ще 27 зазнали пошкоджень. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Дніпропетровській області.
Станом на ранок у місті працює мобільний пункт прийому звернень громадян, куди мешканці звертаються із заявами про пошкодження майна.
Криворіжжя. Ворог цілив безпілотниками по місту та району. Є пошкодження інфраструктури. В результаті ворожої атаки постраждали 58-річна жінка та 44-річний чоловік.