Майже щодня російські терористи здійснюють сотні атак на критичну й цивільну інфраструктуру України. Лише цього тижня росія застосувала проти України понад 3270 ударних дронів, 1370 керованих авіабомб і майже 50 ракет різних типів. Зупинити росію можне лише тиском.
Про це йдеться у відеозверненні Президента України Володимира Зеленського.
"Україна ніколи не прагнула війни. Ми погодилися на безумовне припинення вогню, шукали можливості для миру й самі не раз пропонували світу, як зупинити удари в небі, на землі та в морі. Але саме росія постійно гальмує цей процес – маніпулює, затягує переговори, тероризує наших людей повітряними ударами, нарощує штурми на фронті. Війна триває лише тому, що Москва не хоче її завершувати", - зазначив Глава держави.
Він зауважив, що Україна посилює свій захист, працює партнерами заради зміцнення ППО. Як приклади навів програму PURL, інвестиції в українську «оборонку», двосторонні та багатосторонні формати.
Однак Зеленський наголосив, що зупинити розмовами путіна не вийде – потрібен тиск.