Мешканка Кривого Рогу обікрала знайомого на Львівщині на понад 26 тис. грн

Правоохоронці Львівщини викрили зловмисницю, яка незаконно заволоділа коштами знайомого. Підозрювана шляхом обману ввійшла в довіру та отримала доступ до особистих даних потерпілого, після чого викрадала його кошти. За скоєне їй загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років.

Зловмисницю, раніше судиму за крадіжки 31-річну жительку Кривого Рогу, викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з оперативниками кримінальної поліції та слідчими Яворівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, фігурантка, ввійшовши в довіру, оформила на ім’я 65-річного мешканця Самбірського району кредитну картку й отримала від нього 5 тисяч гривень, які не повернула. Згодом вона під приводом повернення боргу дізналася в чоловіка код-підтвердження для зняття грошових коштів з іншого банківського рахунку та заволоділа ще 15 000 гривень.

Окрім цього, отримавши доступ до особистих даних потерпілого, зловмисниця незаконно ввійшла під його іменем у систему онлайн-банкінгу та привласнила його кошти на суму 6 030 гривень.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до восьми років.

"Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави" - зазначили правоохоронці.

Досудове розслідування триває.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News