Очільник Зеленодольської міської громади Дмитро Невеселий задекларував у 2024 році понад 1,19 млн грн доходу, а також 8 127 гривень і 8 000 доларів грошових активів. У його власності немає транспорту чи нової нерухомості, а житло, яким користується родина, належить громаді або іншим особам.
Криворізький район складається з 3 міських, 2 селищних та 10 сільських громад. Скільки заробляють і декларують очільники цих громад, читайте найближчими днями на нашому сайті. Зеленодольську міську об’єднану територіальну громаду очолює Дмитро Невеселий. Декларація очільника Зеленодольської громади розміщена на сайті НАЗК.
В документі Дмитро Невеселий вказав свою дружину Ірину та сина Дамира.
Об'єкти нерухомостіУ 2024 році очільник Зеленодольської громади не купував нерухомість, тож в декларації вказані ті самі об'єкти нерухомості, що і в попередні роки:
- з 01.01.2016р. квартира площею 70,84 м2 в Зеленодольську, де у голови громади і його родини проживання за пропискою. Вказано, що ця квартира - власність Зеленодольської міськради.
- з 01.01.2016р. гараж площею 24 м2. Нерухомість належить юридичній особі, зареєстрованій в Україні, у декларанта є право користування
- з 01.01.2016р. житловим будинком площею 152 м2 в м.Апостолове. Нерухомість належить Наталії Мороз, Ірина Невесела прописана в будинку