Внаслідок атаки на Дніпропетровщину пошкоджені адмінбудівля, інфраструктура, три багатоквартирні та 6 приватних будинків, - ФОТО

Протягом доби російські війська атакували Нікопольщину, обстрілюючи Нікополь, Марганецьку, Червоногригорівську та Покровську громади з артилерії та дронів. На щастя, серед мирного населення немає постраждалих. Втім, пошкоджено десятки об'єктів: житло, адмінбудівля, інфраструктура та комунікації

російська армія завдавала ударів по Нікопольщині. Гатила по самому Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах. Тероризувала їх артилерією й БпЛА. Про це повідомив керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

"Головне – люди не постраждали. Втім, агресор завдав збитків", - зазначив очільник ОВА. 

Через атаки, які він скоїв ранком і протягом дня, пошкоджені адмінбудівля, інфраструктура, три багатоквартирні та 6 приватних будинків, 2 господарські споруди. Понівечені кілька авто, газогони і лінії електропередач.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News