Упродовж доби російські війська атакували три райони Дніпропетровщини: найбільше постраждав Нікопольський, де внаслідок артобстрілів є загиблі та поранені. Ворог також застосовував дрони по Синельниківському та Криворізькому районах. У Дніпрі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 33 осіб, серед них — шестеро дітей.
Сьогодні, 17 квітня, ворог бив по трьох районах Дніпропетровщини. Найбільше дісталося Нікопольському. Туди ворог скеровував БпЛА та артснаряди. Через останні загинули та постраждали люди. Про це повідомив керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Гучно було у самому Нікополі, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах. У тамтешніх населених пунктах понівечені інфраструктура, підприємство, кафе та магазин. Пошкоджені 8 приватних будинків, господарські споруди, автівки та газогін.