Криворізькі велосипедисти проїхали благодійний бревет в залік маріупольського велоклубу, - ФОТО

Велосипедні клуби всього світу проводять спеціальні велосипедні заїзди рандонне, які ще називають бревет. З початком повномасштабного вторгнення маріупольський велоклуб не проводить велозаїзди бревет. У жовтні велосипедисти всього світу могли проїхати 200 кілометрів в залік велоклубу з Маріуполя. До всесвітньої ініціативи приєднались і криворізькі велосипедисти.

Про це повідомляє 0564.ua.

В неділю, 29 жовтня, семеро криворізьких велосипедистів виїхали з Кривого Рогу, щоб подолати 200 кілометрів в залік велоклубу з Маріуполя, який тимчасово не проводить велозаїзди, які називають бреветами.

Українські велоклуби звернулись до всесвітньої організації, щоб дозволити велосипедистам проїхати бревет на 200 кілометрів в залік маріупольського клубу. 

"В цьому році ми вирішили продовжити цю традицію і вкінці нашого залікового року ми приєднались до всесвітньої ініциативи проїхати 200 кілометрів в залік клубу з Маріуполя", - розповів нам заступник голови UBF Максим Соколовський.

Для участі в бреветі потрібно було завчасно зареєструватись. Вартість реєстрації коштувала 450 гривень. Всі виручені кошти всі велоклуби України передавали фонду "Повернись живим".

Маршрут розпочинався з вулиці Січеславської. Далі велосипедисти рухались дорогою в бік П'ятихаток. Не доїжджаючи П'ятихаток велосипедисти звертали до населенного пункту Саксагань. Далі рухались трасою Е50 до траси Н11, де звертали в бік Затишного і через Софіївку повертались у Кривий Ріг. Фінішували велосипедисти на перехресті на КРЕСі.

До учасників спецзаїзду приєднались декілька велосипедистів, які проїхали дистанцію не в залік.

"Всі сім криворізьких велосипедистів змогли подолати 200 кілометрів у відведений ліміт часу", - повідомив нам співорганізатор та учасник бревету у Кривому Розі Костянтин Крисанов. 

Серед криворізьких учасників бревету було 6 чоловіків та 1 жінка.

Список рандоннерів, що їхали бревет в залік маріупольського велоклубу.

Костянтин Крисанов

Андрій Толстобров

Андрій Лопакнішев

Максим Соколовський

Сергій Козленко

Андрій Бесараб.

Світлана Яковлева.

Довідка:

Бревет - це заїзд на довгу дистанцію, де найменша відстань дорівнює 200 км. Сам термін походить від французького brevet - "диплом", "посвідчення", "кваліфікація в чомусь".

Не всякий заїзд на 200 кілометрів є бреветом. Для кожної дистанції визначено ліміт проходження, результати учасників фіксуються у спеціальну картку. Крім того, бревет – це автономна подорож, тому команда підтримки заборонена. Учасники заїзду мають бути повністю самостійними між контрольними пунктами: воду, їжу, запасний одяг та інструменти везти потрібно самому або купувати все це по дорозі.

Дороги для бреветів ніколи не перекриваються від автомобілів, тому організатори не втомлюються нагадувати, що всі учасники здійснюють індивідуальний заїзд. Від рандонерів вимагається дотримання всіх правил дорожнього руху, а за можливого нещасного випадку клуби не несуть відповідальності.

Ліміти в офіційних дистанцій такі (у дужках вказано мінімальну середню швидкість для успішного фінішу):

200 км - 13,5 годин (15 км/год)

300 км – 20 годин (15 км/год)

400 км – 27 годин (15 км/год)

600км – 40 годин (15 км/год)

1000 км – 75 годин (13,3 км/год)

1200 км – 90 годин (13,3 км/год)

1400 км – 116 годин (12 км/год)

2200 км – 220 годин (10 км/год)

Читайте також: Шість криворізьких велосипедистів на 100-річчя бревету подолали 400 кілометрів, - ФОТО.

Слідкуйте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.