Запрошуємо всіх молодих підприємців, а також тих, хто лише планує поринути в бізнес, на серію зустрічей з Олександром Козаченко, досвідченим підприємцем.

 

Олександр Козаченко – в бізнесі 20 років, розпочинав 5 кампаній у різноманітних сферах: інжиніринг, промисловий сервіс, будівництво, послуги, обслуговування багатоквартирних будинків, до керівництва трьома і сьогодні дотичний особисто. Керував колективами з 200 працівниками, постійно проводить переговори щодо багатомільйонних угод, не раз перебудовував свій бізнес, щоб бути максимально ефективним в умовах, що змінюються. Постійно підвищує свій професійний рівень. Постійно підтримує різні благодійні і соціальні проекти.

Ми ретельно відберемо групу молодих людей, які матимуть змогу абсолютно безкоштовно відвідати серію з 3 1,5-годинних зустрічей, на яких Олександр відверто ділитиметься своїм досвідом.

За підсумком бізнес-сесій буде відібрана команда молодих спеціалістів, підприємців, яким буде запропоновано працевлаштування або партнерський статус в бізнесі.

«Навіщо мені це треба? – пояснює Олександр, - Я вірю в Україну, вірю в той великий потенціал, який є в нашій країні. Зараз ми в дуже непростій ситуації, і саме від малого і середнього бізнесу в першу чергу залежить, чи зможемо ми його реалізувати. Мені вже 50, я багато чого досяг і вважаю, що це мій обов'язок перед, вибачте за пафос, нашою країною, містом – ділитися досвідом з молоддю, тими, хто має прийти нам на зміну»

Якщо ви зацікавлені взяти участь у цій серії зустрічей, обов'язково заповніть форму: https://goo.gl/yHJQFU.

Коли набереться група - ми повідомимо відібраним учасникам інформацію про час зустрічей.