Автори фільму  створили унікальну історію про глухих людей, це перше повнометражне документальне кіно про глухоту.

Фільм  — про тих, хто успішно долає життєві обставини, і тих, кому потрібно допомогти знайти себе. Герої фільму — бізнесмени і філософи, артисти і художники, звичайні на перший погляд люди, повз яких ми можемо проходити щодня на вулиці чи в метро. Вони здатні на багато що, а якщо їм допомогти з інтеграцією, почути, прийняти — і досягнуть багато чого, і дійсно зможуть стати частиною суспільства.

Тисячі людей в Україні мають різні порушення слуху, частково чи повністю живуть в тиші. Це фізична особливість, інвалідність.

Таких людей прийнято називати глухими, але вони, як і ті, що чують, хочуть самореалізації, мріють, мають таланти і бажання інтеграції в суспільство, їм потрібні рівні можливості та взаємоповага.

Автори фільму створили унікальну історію про глухих людей, це перше повнометражне документальне кіно про глухоту. Автор ідеї та генеральний продюсер проекту Микита Тихонов-Рау і режисер фільму, його дружина Ольга Арлаускас продовжили сімейну історію роботи з непростими соціальними темами. Прапрадід Микити Федір Рау на початку 20 століття разом із дружиною відкрили в Росії перший дитячий садок для дітей з порушенням слуху та успішно вчили їх висловлюватися жестовою мовою. У фільмі є озвучка і субтитри.