Антологія "Вулична поезія" випущена в контексті харківського осередку мистецької платформи "Вулична поезія".
Дванадцять молодих поетів, чиї тексти і склали збірку, подорожують Україною, презентуючи справжню поезію вулиць, обмінюючись думками і настроями. Головними натхненницями проекту стали Юлія Максимейко та Юлія Баткіліна. Вони відбирали авторів та упорядковували збірку. А Ігор Зарудко - один з авторів - запропонував зробити її благодійною – кошти, отримані з продажу, перераховуються на потреби фонду «Таблеточка», що опікується важкохворими дітьми.

Саме дівчатам належить концепція антології. Юлія Баткіліна говорить, що народилася вона з діяльності поетичного осередку: «Міська тема навіювалася характером наших зустрічей – у місті, переважно з містянами. Сама збірка формувалася якийсь час, і спеціального відбору не було. Звісно, ми хотіли мати тексти високого поетичного рівня, але у мене іноді відчуття, що автори самі до нас прийшли і припали до теми цій збірці».

Самі автори запевняють, що ця збірка – не лише якісний зріз харківського літературного простору, а й історія про те, як допомогти тим, кому це потрібно, роблячи те, що любиш.


Приходьте познайомитися творчістю харківських авторів, та просто поспілкуватися  з 17-00 до 19-00.