Святкування Дня Європи у м. Кривому Розі.

Ініціаторами та головними організаторами заходу виступають виконком Криворізької міської ради, КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", виконком Жовтневої районної у місті ради та ММГО "Європейський молодіжний парламент – Україна".

Бажаючі дізнатися більше інформації про Евросоюз та євроінтеграцію запрошуються до участі в панельній дискусії-дебатах на теми: "Толерантність як шлях до Європи", "Чим Кривий Ріг може надихнути Європу?", Чим Кривий Ріг може збагатити Європу?", "тімбілдінгу", "лавках живого спілкування" з носіями мов країн Європейського союзу, ігрових програмах для дітей та молоді із застосуванням іноземних мов.

Протягом святкового дійства у парку на 44-му кварталі буде проведено:

- конкурс дитячих малюнків на асфальті "Кривий Ріг – це Європа"
- виставка "Україна для Європи" з експозицією творів молодих художників Криворіжжя
- презентація екскурсійних маршрутів "Індустріальна міць Кривого Рогу".

На любителів спорту чекає велопробіг з прапорами Європейського Союзу та Кривого Рогу, показові виступи майстрів воркауту, кіокушинкай карате, безліч спортивних ігор, вікторин та багато іншого.

Завершиться свято феєричним флешмобом "Кривий Ріг-Європа" із запуском повітряних кульок жовтого та синього кольорів у формі прапору Європейського Союзу.

Шановні мешканці міста, не пропустіть чудової нагоди провести гарно час та збагатитися новими знаннями з проєвропейської тематики.

Долучайтесь, буде цікаво!