• Главная
  • Олег Тягнибок: Рабовласницька політика влади призвела до зубожіння нації
10:23, 22 декабря 2009 г.

Олег Тягнибок: Рабовласницька політика влади призвела до зубожіння нації

Послідовники радянських вождів - наші сьогоднішні владоможці, - добре розуміють, наскільки легше керувати народом рабів, аніж монолітною повноцінною нацією. Вони розграбували країну, змусили поневірятися закордоном мільйони працелюбних молодих українців. А сьогодні, маючи доступ до державних телеканалів та радіоефірів, знову рвуться до влади. Про це заявив 19 грудня 2009 року кандидат на пост Президента України, лідер Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі із жителями Тернопільщини.

"Сьогодні уряд фактично заморозив ті кошти, які належать територіальним громадам. Органи місцевого самоврядування не мають можливості використовувати залишки бюджетних коштів. На фоні того, що з 28 обласних програм на Тернопіллі, для прикладу, 10 за планом на 9 місяців 2009 року не отримали необхідного фінансування, а Програма розвитку молодіжного житлового кредитування на будівництво (реконструкцію) житла у Тернопільській області на 2003-2012 роки та Програма розвитку земельних відносин у Тернопільській області на 2007-2015 роки взагалі не отримали жодної копійки така політика є злочином проти власного народу", - зазначив лідер ВО "Свобода".

Влада робить все, аби після тисячолітньої боротьби за власну незалежність українська нація так і не встала з колін. З телеекранів та радіоприймачів вони нав'язують нам вибір без вибору, розігруючи протистояння двох насправді дуже споріднених між собою сил. Чому споріднених? Тому що основною ідеологією сьогоднішніх демократів, лібералів, регіоналів, новітніх індустріалістів, банкірів-вискочок, незалежно від кольору їх симовліки чи багатоманітття передвиборчих обіцянок х є жага наживи. Україну сьогодні віддано в енергетичну кабалу Кремлю, середній клас знаходиться на грані знищення, українофобія стала офіційною політикою нинішньої влади, вбивці, збоченці, корупціонери і кучмісти складають кістяк команди прем'єрки, а Янукович є зручним спаринг-партнером.

Купка технічних кандидатів покликана розпорошити і без того розгублений український люд, який давно втратив віру в справедливість.

Для того, аби українці мали вибір, повірили у право бути господарями на власній землі "Свобода"здобуває владу. У нас є ряд реальних кроків, втілення яких дозволить запрацювати економіку країни. Перш за все ми повинні очистити владу від тих, хто уже довів свою безпорадність і підвищити відповідальність можновладців пропорційно до того, яку посаду вони займатимуть.

Саме тому "Свобода" наголошує: люстрація влади - це першочерговий крок, необхідний для становлення країни. Бо лише тоді, коли ми матимемо свідомого обранця народу - депутата, посадовця, дрібного чиновника чи керівника держави, ми матимемо верховенство закону та істинну владу українського народу на нашій, Богом даній, землі".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Последние новости
Объявления
live comments feed...