Близько 14% квартир, які чекають покупців, це приміщення, розташовані на поверхах з 5 по 10. Їх ціни, в середньому, близько на 3-10% нижче, ніж ті, які пропонуються квартири на 1-3 поверхах. Однак причина цієї різниці є не стільки висота, скільки той факт, що більшість будівель, що мають площу 5 поверхів - це блоки, побудовані з великої диска або в технології "рама " H", а квартири в них оцінюються нижче, якщо купити квартиру в невеликих багатоквартирних будинках, то вони  побудовані традиційним методом – з цегли.

Тільки 3 на кожні 200 квартир це приміщення, розташовані вище 10 поверху. Переважна більшість з них - це пропозиції з середніх і великих міст. У невеликих населених пунктах висотні будівлі зустрічаються дуже рідко. Їх сходження в таких місцях не було і досі не має економічного обґрунтування.

Найзаможніші клієнти можуть реалізувати свої мрії про проживання в хмарах, купуючи квартиру в одному з найбільш висотних житлових інвестиційних проектів. Однак, як легко помітити, що у міру наближення до небес, ціни на житло в перелічених об'єктах апартаментів різко зростають.