ТЦ METRO у Кривому Розі відкриває нові магазини одягу «METRO Шафа» та побутової техніки «METRO MEDIA»

29 квітня 2015 року у торговельному центрі METRO Кривий Ріг (вул. Бикова, 33) відкриються нові магазини «METRO Шафа» та «METRO MEDIA» з унікальним для нашого міста асортиментом та інноваційною концепцією презентації товарів.

"МЕТРО Кеш енд Кері Україна" оновила асортимент товарів та зовнішній вигляд відділів непродовольчих товарів у торговельному центрі METRO Кривий Ріг.

Для зручності клієнтів непродовольчі товари в оновленому торговельному центрі METRO об’єднані у окремі великі відділи – концептуальні «магазини в магазині». Новий відділ «METRO Шафа» пропонує ексклюзивне взуття відомих європейських брендів, унікальні для українського ринку колекції вишуканої італійської білизни та одягу. Кардинально оновлене оформлення концептуального магазину «METRO Шафа» відповідає найкращим міжнародним зразкам, створюючи затишну атмосферу для здійснення покупок.

Новий відділ METRO MEDIA, пропонує клієнтам «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» широкий асортимент побутової техніки та електроніки відомих в усьому світі брендів. Особливістю нового відділу є можливість протестувати пристрій власноручно, оскільки всі представлені товари знаходяться у працездатному стані і підключені до мережі.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» як велика міжнародна компанія підтримує прагнення українців модернізувати країну. Наша компанія вже інвестувала в українську економіку понад 550 млн. євро. Наразі ми розпочали новий етап розвитку компанії та прийняли рішення спрямувати інвестиції в модернізацію наших торговельних центрів. Таким чином, ми суттєво покращимо можливості для поновлення розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Цей план є частиною довгострокової стратегії METRO GROUP щодо посилення своїх позицій на ринку України», - коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжує інвестувати в розвиток української економіки, модернізуючи свої торговельні центри. Відкриваючи «магазини у магазині» згідно передових міжнародних стандартів торгівлі, ми ділимося з нашими клієнтами найкращим європейським досвідом, і, таким чином, започатковуємо нові позитивні тенденції на ринку торгівлі України», - коментує Олена Чібісова, директор ТЦ METRO Кривий Ріг.

З нагоди відкриття оновленого торговельного центру «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», підготувала для своїх клієнтів спеціальні акційні пропозиції та низку заходів, серед яких урочисте відкриття, цікаві конкурси та квести, нагородження клієнтів, безкоштовна фото сесія, майстер-класи та дегустації новинок асортименту, музичне супроводження від DJ Євгена Ткачова.

Урочисте відкриття оновленого торговельного центру відбудеться 29 квітня о 12.00 за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31, ТЦ METRO.

Чекаємо на Вас та бажаємо приємних покупок!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов