• Главная
  • В Луцьку відкрито сайт знайомств для ділових людей
15:01, 11 сентября 2014 г.

В Луцьку відкрито сайт знайомств для ділових людей

Нещодавно в Луцьку був створений сайт знайомств для ділових людей, який буде поєднувати одинокі серця не тільки цього міста, а і всієї країни. Популярність подібних сайтів постійно збільшується, тому ми спробували з'ясувати її причини у психолога.

 

По-перше: ділові люди, які постійно працюють до пізньої години, не мають часу на особисте життя. Політика багатьох фірм забороняє їм особисті стосунки на роботі, тож збільшувати коло свого спілкування їм просто немає де.

 

По-друге: такі люди підходять до вибору супутника життя, через призму своїх вподобань і світогляду. Вони звикли вирішувати “проблеми” швидко і не витрачати час на пусті розмови. Тому, критерії підбору на сайті за віком, вподобаннями, поглядами — значно спрощує їх стосунки.

По-третє: офісні робітники, як правило мають вищу освіту і їм цікаво спілкуватись з подібними собі людьми на “одній мові”. Фактично, це “клуб для своїх”, в якому існують певні “неписані” правила. Звичайно, на таких сайтах є люди з різною освітою і соціальною приналежністю, оскільки при реєстрації ніяких документів надавати не потрібно.

 

Важливим є те, що такі сайти знайомства Україна пропонує вперше усім бажаючим і зараз їм довіряють більше, ніж традиційним знайомствам. Інтернет дає більше можливостей, щоб дізнатись про свого потенційного партнера за фотографіями, музикою, яку він слухає, або улюбленими книжками, ніж безпосереднє спілкування. Не дивлячись на розповсюджений міф, що “мінус на мінус дає плюс”, у реальному житті, все дещо складніше. Люди хочуть говорити на спільні теми, їм подобається коли їх у всьому легко розуміють.

 

У спеціальному пошуку на сайті ви легко можете вибрати будь які знайомства луцьк чи іншого міста України. Спеціалісти пророкують таким соціальним мережам велике майбутнє, оскільки завдяки розповсюдженню мобільного інтернету, спілкуватися буде можливо будь-де.

 

Тож, сміливо можете починати пошук в інтернеті своєї половинки і справжнє кохання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...