Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

На сучасному етапі "Інсталпласт-ХВ" є справжнім лідером з виробництва трубіз поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами. Окрім виробництва основної продукції, компанія випускає стандартні дорожні стовпчики та футляри механічного захисту підземних електро-, радіо- та інших мереж. У числі досягнень "Інсталпласт-ХВ" є також і створення виробничо-монтажного підрозділу, завданням якого полягає у налагодженні та запуску в експлуатацію внутрішніх та зовнішніх мереж водопостачання і водовідведення.

Компанія "Інсталпласт-ХВ" виготовляє труби і сегментні фасонні частини для газопровідних мереж,для будівництва водопровідних мереж, каналізаційних мереж, а також для транспортування агресивних рідин. Сировиною для виробництва газових труб є поліетилен високої щільності РЕ Ш масу РЕ 80 і РЕ 100. Відрізки труб можна з'єднувати шляхом зварюванням в стик, а також  зварювання з використанням електромуфт. Окрім того, за допомогою затискних фітінгів, механічних з’єднань які використовуються для з’єднання водопровідних систем, механічні з’єднання виготовляються з високоякісного поліетилену.

Продукція української компанії "Інсталпласт-ХВ" є зразком якісного виробництва а товару, гарантією та доступними цінами. Завдяки високим показникам продукція "Інсталпласт-ХВ"  цінується серед споживачів, є зразком досконалої якості, гарантії та доступності. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)