Усім вже давно відомо, що відбувається в нашому соціальному світі, з точки зору гендерних питань. Але для початку потрібно розібратися із самим визначенням слова «гендер». Гендер(з латинського – рід) – це соціальний рад, який визначає поведінку людини у суспільстві, та вказує на те. Як потрібно сприймати поведінку людини в соціумі. 

Гендер займається питаннями та проблемами визначення того, що відрізняє чоловіка від жінки. Саме такі питання визначають, що більш властиве чоловікам та їх поведінці в соціумі, і що властиве жінкам. З самого малку усім вже відомо, як потрібно виховувати дітей, що потрібно прививати їм змалку і як виховувати. З самих перших днів на хлопчиків та дівчаток вішають ярлики поведінки, одягу, стилю та обов’язків.

Усім добре відомо, що хлопці ніколи не повинні жалітися, плакати  для чоловіка неприпустимо, а дівчата повинні бути лагідними й милими з оточуючими, працьовитими і обов’язково вміти куховарити. Але це були роками сформовані стереотипи, а ось із появою Інтернету і гендерних питань, з’явилося ще більше розмежування між двома родами. З’являється спеціальне розмежування на розваги, наприклад, чи для дівчат, книжки для дівчаток і навіть іграшки лише для дівчаток чи лише для хлопців. 

Це розмежування відбувається в наслідок загострення гендерних питань, які за останнє десятиліття набули значної актуальності.  Прийнято вважати, що навіть ігри хлопчиків та дівчат, повинні з самого малку відрізнятися, бо хлопці надають перевагу більш рухливим та активним іграм, вони не надто посидючі, але занадто рухливі. Дівчата ж, навпаки, вважаються спокійними, мають гарну витримку і не суперечать. Саме тому гендер, за останні роки, став досить популярною наукою. Саме він визначає поведінку людей у їх соціальному житті.