Майдан в Кривом Роге выдвинул конкретные требования городским властям, депутатам и коммунальным СМИ

22 февраля в Кривом Роге прошел митинг общественных активистов, протестующих против политики Виктора Януковича.

Участники криворожского Майдана сформулировали и передали представителю исполкома городского совета требования: (текст оригинала)

Ми вимагаємо:

1. Від місцевої виконавчої влади:

забезпечити безпечне і безперешкодне проведення мирних зібрань громадян.

2. Від депутатського корпусу міста Кривого Рогу:

ініціювати проведення позачергових сесій у радах  усіх рівнів,  на яких негайно розглянути політичну ситуацію у країні і засудити кровопролиття, загибель громадян України та злочинні заклики до сепаратизму. Депутатам міськради скасувати рішення про створення так званої Криворізької гвардії, яка очолюється криміналітетом і використовується для тиску на мешканців міста.

3. Від депутатів від Партії Регіонів, котрі не приймали участь у злочинах проти народу України:

негайно вийти з фракції та з лав партії, у результаті правління якої пролита кров українців.

4. Від керівництва органів внутрішніх справ, прокуратури та СБУ:

 негайно припинити діяльність кримінальних озброєних угрупувань, стати на захист інтересів мешканців Кривого Рогу та народовладдя. Відсторонити від виконання обов’язків співробітників, що причетні до злочинів проти громадян.

5. Від комунальних ЗМІ міста, які існують за рахунок наших коштів:

припинити неправдиве та заангажоване висвітлення подій, що відбуваються у країні та місті. ТРК «Рудана» негайно виділити ефірний час, а газеті «Червоний Гірник» - друковану площу для надання інформації про діяльність Криворізького Майдану.

Доповісти нам про виконання резолюції на наступному Віче 26.02.2014р.

Участники митинга прошли колонной по пр. Карла Маркса, ул. Лермонтова  к памятнику жертвам Голодомора и почтили память украинцев, погибших страшной голодной смертью в 1931-33 гг.

IMG_7295IMG_7302IMG_7331IMG_7333IMG_7342IMG_7346IMG_7362IMG_7399IMG_7396IMG_7392

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов