Та нам з тобою своє робити

Juliy+Morozov

Юлій Морозов, співзасновник КГЦ ШELTER+

Пару днів тому відкривали наш новий проект - «Магазин Добра». Відкривали на фоні повідомлень з Києва, де наша недолуга влада довела ситуацію до того, що масово гинули люди. Різні думки лізли в голову – чи варто воно взагалі того сьогодні, коли вирішується, не побоюсь пафосної фрази, доля України. А потім згадалися слова з пісні Вакарчука:

Та нам з тобою своє робити,

Відкрити очі і далі йти!

І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити.

Хто ж тоді, як не ми, брати?!!

Ніколи не був фанатом «Океану Ельзи», але іноді Славкові вдається дуже вдало підбирати слова. От і зараз, розумієш, що в ці непевні часи, робити своє, те, в що віриш, те, що вмієш, це єдиний правильний шлях. Тим більше, коли живеш в суспільстві, де всі підозрюють один одного, де брак довіри і щирості – просто колосальний.

Ми розпочали дуже простий і зрозумілий проект. Фактично у всіх нас вдома є чимало речей, які ми не використовуємо роками, але й викидати чомусь не вважаємо за потрібне. Дехто вирішує цю проблему легко – віддає бідним сусідам чи везе в церкву, але для більшості – це проблема. Створити механізм, який би перетворив цю проблему на перевагу, і було нашою єдиною метою. Ми будемо продавати пожертвувані речі і на виручені гроші прозоро реалізовувати конкретні благодійні проекти. Чи вирішимо ми цим всі складнощі нашого суспільства? Звичайно, ні. Але ми покажемо, що творити Добро – це просто і це для кожного.

Як і очікувалося, дуже багато людей зацікавилися Магазином Добра. Але, звичайно, знайшлися й ті, хто знову точно не знає, про що йдеться, але не вірить. Не читав, але засуджує (с). Бо там «жид на фотографії». Чи поп. Чи поп неправильного патріархату. Чи ми «продалися владі». Чи «владу не покликали». А головне, «все равно все украдут». Навіть Мати Тереза, яку зараз всі вважають святою, знала про таких. «Якщо ви проявляли доброту,а люди звинувачували вас у таємних корисних цілях - все одно проявляйте доброту», - попереджала старенька.

Нам все одно жити в цьому місті. Жити з людьми, які легко виправдовують насильство. Які щиро не розуміють, навіщо воно потрібно – та свобода слова, вільна і чесна журналістика, розвиток громадянського суспільства. Які легко продають свій голос на виборах, бо майже переконали себе, що все купується і продається. І чи є у нашого суспільства шанс при всьому цьому змінитися, залежить знов таки від нас. Тож, нам с вами все одно своє робити. Приєднуйтесь!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов