Внефракционные депутаты Криворожского региона всех уровней выступили с политическим заявлением

Депутаты Криворожского региона всех уровней выступили с политическим заявлением

Звернення від позафракційних депутатів місцевих рад Криворізького регіону усіх рівнів

Шановні земляки, всі ті, хто небайдужий до долі власної країни!

У вівторок влада мала шанс розпочати діалог із суспільством, послабивши протистояння, яке невиправдано затяглося. До цього його закликали як колишні президенти України, так і західні дипломати. Бажання бути почутим і переконатися, що тебе чують керівники держави — одна із найважливіших складових і такого унікального явища в світовій політиці, як Майдан. Однак замість діалогу маємо чергове загострення: у ніч проти середи міліція спробувала відвоювати у мітингувальників частину зайнятих ними територій.

Для нас очевидно: це могло статися тільки тому, що влада досі не відчула головного — у свідомості громадян відбулися колосальні зміни. Люди, які за покликом душі та серця йдуть будувати барикади на головній вулиці України — це ті, хто не буде й не хоче терпіти безконтрольної й безвідповідальної влади. Це люди, які прийшли сказати, що настав час для здійснення капітального ремонту в нашому спільному домі під назвою Україна.

Ми переконані, що цими людьми не можливо не захоплюватися, як і не можливо ігнорувати їхніх вимог. Адже протестувальники налаштовані винятково на мирний розвиток подій й випромінюють колосальну позитивну енергетику. Вони демонструють чудову здатність до самоорганізації, управління і самооборони. І всіма своїми діями засвідчують, що не збираються поступатися. Для них очевидно: або Майдан перемагає і Україна йде шляхом європейської цивілізації, або ми назавжди залишаємося в сірій зоні.

Наголошуємо, що Майдан — він не за опозицію, а за рух в ЄС, бо саме ця цивілізаційна модель демонструє найвищі стандарти якості життя і дотримання прав людини. Натомість кульбіт із непідписанням Асоціації з ЄС відкидає Україну в розвитку на роки. А це — втрачені можливості на швидкі перетворення. Додатковим чинником, який привів людей на Майдан, є поглиблення соціальної несправедливості. Зокрема, йдеться про практику вибіркового правосуддя, корупцію, адміністративний тиск і застосування грубої сили проти мирної акції протесту.

У зв’язку із цим ми закликаємо владу якнайшвидше повернутися до першопричини громадянських протестів і відновлення переговорів про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Ми рішуче виступаємо проти використання фізичної сили і судових механізмів тиску щодо учасників мирних зібрань. Такі дії можуть лише збурити чергову хвилю протесту, поглибити громадянський конфлікт і призвести до розколу країни. Натомість закликаємо розпочати діалог на найвищому рівні між представниками влади, опозиції і громадянського суспільства для пошуків компромісу. Це було важливо вчора, але ще більш важливо це сьогодні!

Водночас закликаємо опозиційні сили міста, та всіх, хто відчуває в собі бажання й силу висловити свою позицію, приєднуватися до акцій, та підтримувати мітингуючих, піднімати рідних і знайомих на захист власного майбутнього.

Наші контакти у групах "Євромайдан Кривий Ріг" у Facebook, Вконтакте, на Одноклассниках, сайті газети "Вестник Кривбасса".

Влада має бачити, що нас багато, ми не злякалися і в своїх вимогах готові йти до кінця!

Депутати Дніпропетровської обласної ради Андрій Жаботинський, Інна Рубан, депутати Криворізької міської ради та районних у місті рад, депутати Апостолівського, Криворізького та Широківського районів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов