Охоронний Холдінг: як захистити свою квартиру

Безпека житла залишається однією з базових потреб людини. Для спокійного й щасливого життя необхідно мати місце, де відчуваєш себе в цілковитій безпеці. Крім того, багато людей зараз відчувають стреси через нестабільність в світі і підвищення агресивності в суспільстві. Якщо раніше можна було відносно спокійно залишати будинок без нагляду і він дійсно не зазнавав нападів або злому, то в останні роки ризики занадто збільшилися. Це пов’язано з комплексом факторів, серед яких загострення криміногенної ситуації, значне розшарування населення за ознаками достатку та збільшення частини громадян, які мають зброю.

Охоронний Холдінг: як захистити свою квартиру, фото-1

Ohholding.com.ua пропонує пультову охорону квартир, яка гарантує збереження власності і безпеку мешканців. Комплект обладнання для створення охоронної системи підбирається індивідуально. Щоб поставити квартиру під охорону, досить базової комплектації, в яку входять:

  • розумна централь Ajax Hub;
  • датчик руху;
  • комбінований датчик;
  • датчик відкриття дверей / вікна;
  • датчик розбиття скла;
  • датчик затоплення;
  • клавіатура;
  • кнопка тривоги.

Вся апаратура бездротова, так що інтер'єр квартири мало зміниться, а для правопорушників наявність системи буде прихована.

Що дає пультова охорона квартир?

По-перше, вона забезпечує цілодобовий контроль - власник в будь-який момент дня і ночі може отримати сигнал про правопорушення і запобігти його.

По-друге, у внутрішніх приміщеннях і біля вхідних дверей встановлюються камери відеоспостереження, за допомогою яких можна виявити підозрілу активність і зафіксувати злом, якщо він все ж станеться.

По-третє, різні датчики реагують не тільки на рух або розбите скло, вони оперативно проінформують і про протікання газу, займання вогню або затоплення.

По-четверте, в квартирі буде встановлена ​​тривожна кнопка, якою власник зможе скористатися в разі небезпеки для його здоров'я або життя. Група реагування, що складається з професіоналів, швидко виїде на місце виклику і надасть кваліфіковану допомогу.

Дуже важливим елементом ефективної охоронної системи є миттєвий зв'язок з керуючим ланкою. Завдяки цьому вдається запобігти більшості правопорушень, пов'язаних з проникненням злочинців в квартири. Сигналізація, яка спрацює у разі порушення кордонів приватної власності, допоможе оперативній групі виїхати на місце саме в момент злочину. Імовірність, що порушники порядку будуть затримані, велика. І вона не залежить від того, чи буде керувати процесом власник житла і взагалі чи буде він присутній в квартирі. Його власність в будь-якому випадку буде під надійним захистом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии