• Головна
  • Народна програма Дмитра Шевчика: залучення інвестицій в Індустріальний Парк «Кривбас»
Пресс-релиз
11:00, 23 жовтня 2020 р.

Народна програма Дмитра Шевчика: залучення інвестицій в Індустріальний Парк «Кривбас»

Пресс-релиз

 У Кривому Розі зарезервована територія розміром в 26 га, яка з 2014 року внесена до реєстру Індустріальних Парків України і має багатофункціональне призначення. Однак станом на сьогодні ця земля пустує, до неї не підведені необхідні комунікації. З цієї причини запуск будь-якого виробництва в індустріальному парку поки залишається проблематичним.

У своїй передвиборній Народній програмі Дмитро Шевчик, кандидат в мери Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», планує в повній мірі використовувати потенціал Індустріального Парку «Кривбас», забезпечивши його необхідною інфраструктурою і надавши інвесторам повну інформацію про можливості та ризики проекту, про регуляторний режим і ресурси, якими місто готове підтримати будівництво.

У зв'язку з цим муніципалітет планує визначити місцеві і регіональні смарт-спеціалізації, за якими в Парк будуть залучатися інвестори. Буде оновлено інвестиційний профіль міста з використанням нових інструментів і даних.

Нова міська влада створить пільгові умови підключення території Індустріального Парку «Кривбас» до міських транспортних, енергетичних та ресурсних комунікацій.

Буде розроблений план розвитку міського середовища навколо Парку, що забезпечить для його працівників комфортні умови роботи.

В обов'язковому порядку муніципалітет забезпечить рекламу і просування оновленого проекту «Індустріальний Парк «Кривбас» на всіх регіональних і національних інвестиційних платформах.

«Індустріальний Парк «Кривбас» має потенціал стати потужним драйвером розвитку міста на найближчі роки. Навіть на підготовчому етапі для облаштування Парку нам вдасться створити значну кількість робочих місць. А в подальшому він сформує потребу в тисячах кваліфікованих працівників, створить новий навчально-технологічний осередок у Кривому Розі», - зазначив Дмитро Шевчик.

Як результат, із залученням в Індустріальний Парк «Кривбас» великих інвестицій, Кривий Ріг з моноіндустріального міста перетвориться на динамічний центр реалізації багатофункціональних проєктів, ефективно вписаний в систему міжнародного розподілу праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...