«Наркотики та алкоголізм можна перемогти через суспільне несприйняття та опір», - Дмитро Шевчик

В Кривому Розі наркозлочинці відчувають себе дуже вільно. Кількість злочинів, пов’язаних зі збутом наркотичних речовин, зростає, про це свідчить й офіційна статистика, а на думку експертів неофіційні цифри значно вищі. Справи з «наркотичних» справ розглядаються у судах, а обґрунтовано підозрювані спочатку виходять під заставу й продовжують займатися наркозлочинністю, а далі отримують формальні вироки.

Незважаючи на нагальну потребу, у Кривому Розі немає структурованої програми боротьби з наркоманією та алкоголізмом, тому ця проблема залишається однією з ключових, згідно з соціологічними опитуваннями. Існуючі плани заходів є точковими та малодієвими.

В той же час найбільше у зоні ризику перебувають діти з неблагонадійних родин.

Програма розвитку Кривого Рогу кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» Дмитра Шевчика передбачає варіант вирішення проблеми - разом з громадськими організаціями міста має бути розроблена міська програми допомоги наркотично та алкозалежним, мають бути запроваджені програми менторства для дітей з неблагополучних сімей, також повсюдно повинен розвиватися масовий спорт.

«Наркотики виснажують сили нашого міста. Подивіться новинну стрічку місцевих видань, увімкніть вечірні новини - і ви побачите масштаб проблеми. Її вирішення я бачу в суспільному несприйнятті наркотиків та алкоголю, гуртуванні та спільному опорі. Наші діти, наша молодь, наші містяни на пропозицію спробувати наркотичні речовини мають просто відповідати "ні". Кривий Ріг має бути містом без наркотиків – і ми зробимо для цього все належне», - зазначив Дмитро Шевчик.

«Наркотики та алкоголізм можна перемогти через суспільне несприйняття та опір», - Дмитро Шевчик, фото-1 «Наркотики та алкоголізм можна перемогти через суспільне несприйняття та опір», - Дмитро Шевчик, фото-2
Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,65
26,72
EUR
31,33
31,42
RUB
0,361
0,365
Все валюты мира