• Главная
  • Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: інноваційний парк KR_Tech_City
Пресс-релиз
09:00, 22 октября 2020 г.

Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: інноваційний парк KR_Tech_City

Пресс-релиз

IT-сектор в Кривому Розі розвинений відверто слабко як для міста таких розмірів і економічного потенціалу. Не кажучи вже про те, що сама індустріальна історія міста передбачає високу концентрацію людей з технічною освітою і складом розуму.

Якщо вірити професійній мережі для програмістів Linkedin, у 600-тисячному місті налічується менше 400 працівників галузі (з більш ніж 15,000 в Дніпропетровській області). Їхня зарплата значно (в середньому на 700-800 доларів США) нижче, ніж доходи їхніх колег з Дніпра чи Харкова. У місті відкриті представництва 16 IT-компаній (для порівняння: у Дніпрі таких 80, у Харкові - 300). При цьому провідні українські IT-компанії в місті не представлені взагалі. Проблематично тут отримати й освітні послуги у сфері цифрової грамотності та програмування. Тільки в цьому році в Кривому Розі компанією Метінвест був відкритий перший і єдиний IT-коворкінг.

Щоб виправити ситуацію і зробити Кривий Ріг привабливим для IT-компаній та IT-фахівців, команда кандидата в мери від партії «Слуга Народу» Дмитра Шевчика пропонує створити на базі науково-дослідного інституту інноваційний парк KR_Tech_City, де обладнають комфортні і безпечні офіси для комп'ютерних і суміжних компаній. На площах інноваційного парку будуть розміщені безпосередньо фірми IT-сектора, а також - навчальні курси для бажаючих опанувати цифрові спеціальності і курси підвищення кваліфікації. Крім того, на території комплексу будуть проходити різні конференції, хакатони та інші заходи з обміну досвідом.

Такий інноваційний парк стане центром IT-життя міста і популяризуватиме Кривий Ріг як важливий центр інновацій, розробки та тестування програмних продуктів. Комфортна екосистема буде стимулювати великі аутсорсингові, аутстаффінгові та продуктові IT-компанії, в тому числі з міжнародними корінням, розміщувати тут свої відділення.

«Залучення до роботи в Кривому Розі все нових і нових компаній відкриє додаткові можливості для талановитих молодих спеціалістів. Вони зможуть знайти гідну роботу, не виїжджаючи з рідного міста. Розвиток проєкту KR_Tech_City створить велику кількість нових робочих місць як в сфері ІТ та інноваційної освіти, так і в супутніх, обслуговуючих галузях», - розповів Дмитро Шевчик.

Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: інноваційний парк KR_Tech_City, фото-1

Детально ознайомитись з Народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...