Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: масштабне озеленення та нові простори для рекреації

Системне озеленення міських просторів є одним із інструментів покращення стану навколишнього середовища в такому великому промисловому місті, як Кривий Ріг. Програмою розвитку міста кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» передбачено комплекс робіт, пов’язаних із розвитком зелених зон.

У Народній програмі Дмитра Шевчика заплановано оновлення існуючих і створення нових рекреацій - від невеликих скверів у мікрорайонах до облаштованих районних зелених просторів. Для пішохідних та велосипедних прогулянок буде створено мережу довгих маршрутів, що поєднає визначні місця і пейзажні локації.

Один із проєктів – «Один мільйон дерев для Кривого Рогу» - передбачає масштабне озеленення міських територій. Очікуваним від результатів цієї ініціативи серед іншого є зменшення ефекту міського теплового острова.

«Один мільйон дерев для Кривого Рогу – це не тільки позитивний вплив на стан повітря, підвищення екологічної обізнаності і єднання містян. Ця ініціатива дозволить створити нові робочі місця в місцевих компаніях, що вирощуватимуть саджанці дерев. Місто регулярно виділятиме кошти на озеленення територій власними комунальними службами. В результаті мають бути зацікавлені всі», - зазначив Дмитро Шевчик.

Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: масштабне озеленення та нові простори для рекреації, фото-1

Детально ознайомитись з Народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии