• Главная
  • Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: масштабне озеленення та нові простори для рекреації
Пресс-релиз
09:00, 21 октября 2020 г.
2

Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: масштабне озеленення та нові простори для рекреації

Пресс-релиз

Системне озеленення міських просторів є одним із інструментів покращення стану навколишнього середовища в такому великому промисловому місті, як Кривий Ріг. Програмою розвитку міста кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» передбачено комплекс робіт, пов’язаних із розвитком зелених зон.

У Народній програмі Дмитра Шевчика заплановано оновлення існуючих і створення нових рекреацій - від невеликих скверів у мікрорайонах до облаштованих районних зелених просторів. Для пішохідних та велосипедних прогулянок буде створено мережу довгих маршрутів, що поєднає визначні місця і пейзажні локації.

Один із проєктів – «Один мільйон дерев для Кривого Рогу» - передбачає масштабне озеленення міських територій. Очікуваним від результатів цієї ініціативи серед іншого є зменшення ефекту міського теплового острова.

«Один мільйон дерев для Кривого Рогу – це не тільки позитивний вплив на стан повітря, підвищення екологічної обізнаності і єднання містян. Ця ініціатива дозволить створити нові робочі місця в місцевих компаніях, що вирощуватимуть саджанці дерев. Місто регулярно виділятиме кошти на озеленення територій власними комунальними службами. В результаті мають бути зацікавлені всі», - зазначив Дмитро Шевчик.

Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: масштабне озеленення та нові простори для рекреації, фото-1

Детально ознайомитись з Народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Zencina
21 октября 2020 г., 16:16
А что запрещало и не давало Шевчику во главе Гока озеленять и украшать хотябы там территории и парки, так же и теперь будут на буиаге озеленять, главное чтобы не вырубили то что есть
Павлик Матросов
21 октября 2020 г., 23:32
Нет уж! Хватит, страну так обосра...эээээээ....  оЗЕленили, что куда уж больше?!
Объявления
live comments feed...