Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: працевлаштування для талановитої молоді

В Кривому Розі значна кількість випускників середніх і вищих навчальних закладів не має повноцінних можливостей для самореалізації та зазнає труднощів з працевлаштуванням. В пошуках роботи молодь лишає місто або йде працювати в галузі, де не може в повній мірі розкрити свій потенціал, збудувати кар’єру, отримувати гідну зарплатню. Ситуацію погіршує наднизька для сучасного урбаністичного центру ступінь розподілу праці, зокрема, недостатній розвиток міського малого та середнього бізнесу.

В своїй передвиборчій Програмі Дмитро Шевчик, кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», особливо уважно опрацював цю проблему. Командою кандидата розроблено спеціальний проект «Кар’єрні маршрути – працевлаштування талановитої молоді в регіоні», який зменшить відтік молоді з міста. Разом з тим, проект допоможе випускникам вишів та шкіл отримати актуальну професію і почати кар’єрне зростання.

При муніципалітеті буде створена група спеціалістів, що розробить комплексну «карту» можливих кар’єрних шляхів, затребуваних на ринку зайнятості Кривого Рогу. Із врахуванням перспектив розвиту економіки міста буде напрацьований список «маршрутів» майбутнього, за якими молодь зможе себе реалізувати: спеціалізована школа – відповідний коледж/університет/інший заклад – професія і перша робота.

На рівні середніх навчальних закладів планується розгорнути систему профорієнтації серед старшокласників з підтримкою їх прагнення вчитись в спеціалізованих класах чи профільних школах.

Студенти вишів отримають можливість профільного стажування на комунальних і приватних підприємствах міста. Щорічно проводитимуться ярмарки вакансій, де студенти зможуть подати своє резюме на бажану вакансію та навіть одразу пройти міні-інтерв’ю.

Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: працевлаштування для талановитої молоді, фото-1 Проєкти Народної програми Дмитра Шевчика: працевлаштування для талановитої молоді, фото-2

«Криворізька молодь має бути впевнена у своєму майбутньому – обрати професію до душі, отримати якісну освіту, а потім знайти гідну роботу у рідному місті. Міська влада допомагатиме з пошуком першого робочого місця. А через спеціальну кадрову програму ми відкриємо дорогу молоді до органів міської влади», - зазначив Дмитро Шевчик.

В цілому команда Дмитри Шевчика планує реалізувати в місті масштабні проекти економічного розвитку – для малого і середнього бізнесу, креативних галузей, запуск роботи Індустріального Парку «Кривбас». Ці проекти докорінно змінять ситуацію в місті - в Кривому Розі зросте потреба і кваліфікованих робітниках, зросте конкуренція на ринку праці і, як наслідок, її оплата.

Детально ознайомитись з Народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,65
26,72
EUR
31,33
31,42
RUB
0,361
0,365
Все валюты мира